Zabieg Icoone to skuteczna redukcja cellulitu

Masaż endermologiczny to najnowsza generacja zabiegów dedykowanych do redukcji lub eliminacji cellulitu. Jest to wyjątkowa nieinwazyjna alternatywa lub uzupełnienie procedur liposukcji.

Dzięki dużym innowacjom technologicznym zabieg jest w stanie zapewnić szybsze i bardziej ukierunkowane wyniki w ujędrnianiu skóry i modelowaniu sylwetki. Redukcja cellulitu za pomocą urządzenia Icoone to wyjątkowy, nieinwazyjny sposób modelowania sylwetki, redukujący cellulit i poprawiający ogólną elastyczność skóry. Endermologia została pierwotnie wynaleziona we Francji w latach 70. XX wieku jako sposób na zmianę kształtu blizn, chociaż wielu pacjentów zaobserwowało zmniejszenie wymiarów ciała i poprawę tekstury skóry. Od tego czasu masaż limfatyczny jest stosowany w leczeniu i redukcji cellulitu oraz ujędrnienia skóry. Już po kilku zabiegach cellulit jest wyraźnie zredukowany, sylwetka jest wyszczuplona, a skóra jest pięknie zregenerowana, bardziej gładka i elastyczna. Dla kobiet pragnących szybkich, znaczących rezultatów, nawet na upartych obszarach, których nie leczą diety, ćwiczenia i procedury inwazyjne, przyjemny zabieg endermologiczny to najlepsze rozwiązanie. Już po kilku sesjach sylwetka jest szczuplejsza i wymodelowana, skóra jest pięknie zregenerowana, a cellulit wyraźnie mniej widoczny.

Endermologia to niechirurgiczny, nieinwazyjny zabieg, niewymagający znieczulenia ani nie powodujący uszkodzeń skóry. Chirurdzy plastyczni polecają taki masaż jako część procesu regeneracji ciała po zabiegu liposukcji. Kilka zabiegów przed operacją sprawi, że tłuszcz będzie bardziej miękki i łatwiejszy do usunięcia przez chirurga. Zabiegi po operacji szybciej wygładzą grudki i guzy. Redukcja cellulitu podczas zabiegów takich jak zabieg icoone warszawa jest techniką zmechanizowaną, łączącą regulowane ssanie i dwa wałki w celu symetrycznego i rytmicznego rolowania i masowania skóry. Ponieważ najgłębsza warstwa tłuszczu staje się mniej adhezyjna, zwiększa się przepływ krwi, umożliwiając w ten sposób usuwanie metabolicznych produktów ubocznych przez ciało normalnymi metodami fizjologicznymi.