Projektowanie stron

Jesteśmy ekspertami w projektowaniu stron internetowych, dlatego najpierw możemy zbadać i przeanalizować te stroną, z którą klient się do nas zwróci.

Sprawdzamy strukturę i estetykę oraz kompozycję strony. Oceniamy wszystkie możliwe elementy i wskazują, jakie błędy się znajdują na stronach.

Strony firmowe
Dla nas najważniejsza jest rozmowa z klientem, bo podczas rozmowy można wywnioskować, jakie ma potrzeby klient. Ustalamy wtedy zakres naszych prac i wszystkie potrzeby. Jeśli klient ma własną wizję swojej strony to powiemy mu czy to jest możliwe do wykonania i jak to będzie wyglądała. Zajmujemy się projektowaniem architektury treści, ale i warstwą wizualną.

Strony na urządzenia mobilne
Ilość użytkowników urządzeń mobilnych cały czas rośnie, dlatego my jesteśmy w stanie stworzyć stronę internetową, która będzie dobrze widoczna na takich urządzeniach. Nasze strony są tak projektowane żeby odpowiadały wszystkim użytkownikom.

Zachęcamy zawsze naszych klientów do wybrania dla siebie takiego projektu, jakiego nikt inny nie miał. Nie jest to łatwe zadanie, bo Internet już wiele widział, ale jeśli wspólnymi siłami uda nam się stworzyć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego to jak najbardziej trzeba się z tego cieszy. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na stworzenie bardzo dobre strony internetowej, która będzie chętnie odwiedzana przez wielu użytkowników Internetu.
Z naszej oferty korzystają osoby prywatne jak i firmy. Jesteśmy w stanie stworzyć taką ofertę, jaka będzie w stu procentach podpasowana pod naszego klienta. Uwzględniamy profil prowadzonej przez niego działalności, co pozwala nam na znalezienie takiej szaty graficznej i takiej treści, jaka idealnie pasuje do całości.

Klienci, którzy chcą zapoznać się z naszą ofertą powinny się z nami skontaktować. Szybko dojdziemy do porozumienia, co konkretnie wybrać. Mamy najlepszych specjalistów znających się na modzie związanej ze stronami internetowymi, co przekłada się na wysoką, jakość oferowanych usług projektowania stron www.