Duży wybór rękawic

Medycyna to przede wszystkim higiena i bezpieczeństwo, dlatego w ofercie sklepu medycznego znajdziemy bardzo duży wybór rękawic.

Jeśli idziemy na badania to lekarz czy pielęgniarka są w rękawiczkach. Pobieranie krwi to rękawiczki czy ogólne badania to rękawiczki. Najczęściej do takich badań wykorzystuje się rękawiczki jednorazowe, bo są tanie w zakupie i po jednym użyciu można je wyrzucić. Kupuje się je całymi paczkami i dopasowuj rozmiarem. Wtedy będą pasowały na rękę osoby, która ma je zakładać. Inne rozmiary będą dla kobiet, a inne dla mężczyzn. Tego typu rękawice wykonane są z lateksu i jeśli ktoś ma na lateks uczulenie to, co ma zrobić? Wtedy można skorzystać z oferty na rękawice nitrylowe. Są lepsze i nie powodują żadnych alergii. W sprzedaży można znaleźć również rękawice winyl we, które stosuje się tam gdzie nie ma większego ryzyka zakażenia. Są odporne na rozdzieranie i trwałe, dlatego nadają się i do prac porządkowych i do badań. Na pewno jest to model rękawic, które nadają się dla domu i dla zdrowia, dlatego można je kupić.

Inne rodzaje rękawic w sklepie medycznym

W sklepie medycznym można znaleźć również rękawice foliowe, które nadają się i do gabinetu lekarskiego i do zakładu kosmetycznego. Można w nich zmywać naczynia albo można mieć kontakt z żywnością. Idealnie się do tego celu nadają. Jeśli jesteśmy przy rękawicach to sklep medyczny prowadzi sprzedaż również rękawic chirurgicznych. Ten model jest sterylny i m barierę ochronna przed różnymi bakteriami. Chroni, ale jednocześnie jest to model, który gwarantuje komfort podczas wykonywania swojej pracy. Do wyboru są dłuższe i krótsze rękawice przeznaczone dla chirurgów i personelu pomocniczego. Z pełną ofertą na rękawice znajdziemy na stronie sklep medyczny. W tym sklepie medycznym stawia się przede wszystkim na najwyższej, jakości towar, dlatego jeśli się na to zdecydujemy to będziemy bardzo zadowoleni. Zamawiając za 199 złotych możemy liczyć na całkowicie darmową przesyłkę. Tutaj warto robić zakupy.