Jakie produkty mogą nam ułatwić powrót do zdrowia

Artykuły ortopedyczne pomagają we wspieraniu, ochronie i rehabilitacji urazów i źródeł bólu w ciele.

W sklepach medycznych znajdziesz ortezy i stabilizatory pleców, szyi, kostek, kolan, nadgarstków, palców i nie tylko. Możemy również zakupić specjalne buty dla dzieci, jak również wkładki do obuwia, które korygują płaskostopie, dostępnych jest również wiele rodzajów kul, lasek ortopedycznych, balkoników, wózków inwalidzkich i wiele innych produktów, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie lub powrót do pełni sprawności.

Jakie produkty mogą nam ułatwić powrót do zdrowia

W sklepie ortopedycznym zakupisz potrzebny sprzęt medyczny

Ortezy i stabilizatory obejmują aparaty ortopedyczne zaprojektowane specjalnie dla kończyn dolnych i górnych, jak również szyi czy tułowia. Należą do nich podpórki na kostki, pięty, palce i stawy dłoni i nadgarstków, podpórki na biodra czy na kolana, ortopedyczne buty do chodzenia, buty pooperacyjne i stabilizatory miękkie i sztywne. Możemy je zastosować w miejscach dotkniętych zapaleniem stawów, nadwyrężeniami, skręceniami lub po operacji.

Ortopedia szyjna obejmuje kołnierze szyjne, poduszki podpierające, aby odpowiednio dopasować szyję i zmniejszyć ból podczas snu. Kołnierze szyjne są dostępne zarówno w wersji sztywnej, jak i miękkiej. Orteza piersiowa służy do unieruchomienia kręgosłupa i szyi w okresie rekonwalescencji. W sklepach medycznych znajdziemy również poduszki rehabilitacyjne i ortopedyczne zarówno do spania, jak i do siedzenia. Te poduszki zapewniają wymaganą ilość wsparcia podczas snu lub siedzenia, dzięki czemu nie wywierasz nacisku na chory obszar. Poduszki te są dostępne w różnych miękkościach i kształtach w zależności od przeznaczenia.

Sklep ortopedyczny oferuje szeroką gamę produktów, w tym ortezy, stabilizatory, podnośniki kończyn, poduszki ortopedyczne, opatrunki, kliny, kule, wózki inwalidzkie, obuwie korekcyjne, wkładki ortopedyczne do obuwia i wiele innych. Z pełną ofertą sprzętu medycznego, ortopedycznego i rehabilitacyjnego możemy zapoznać się na stronie bart-med.pl. Ortezy i szyny ortopedyczne mają za zadanie chronić, stabilizować, wspierać i korygować urazy oraz nieprawidłowe ustawienie w trakcie procesu leczenia rehabilitacji i regeneracji.