Jaki wybrać model płaszcza?

Ciekawą ofertą dla pań, która obecnie króluje w sklepach stacjonarnych oraz w internecie, są z pewnością płaszcze.

Ciepła pogoda i długie letnie dni są już teraz tylko odległym wspomnieniem. Oznacza to, że nadszedł czas, aby zdobyć najważniejszy zakup sezonu, czyli nowy płaszcz. W sprzedaży znajdziemy bardzo wiele fasonów i modeli płaszczy. Prochowiec jest podobny do trenczu, ale ma mniejszą objętość. Zwykle jest lekki i swobodny w kroju. Zaprojektowano go do noszenia w umiarkowanych temperaturach w typową pogodę na początku jesieni lub wiosny, gdy chcesz dodać nieco więcej szyku do swojego wyglądu. Klasyczna, ale całkowicie nowoczesna sylwetka trenczu zapewnia niepowtarzalny styl, a bawełniany gabardynowy materiał chroni przed wiatrem i deszczem. W sklepach znajdziemy wiele długości i krojów tego płaszcz, od stylowych po całkiem nowoczesne i w różnych kolorach. Klasyczny dwurzędowy płaszcz to niezbędny element garderoby. Dzięki swojej nigdy nie wychodzącej z mody sylwetce i ciepłej izolacji przed zimnem poprowadzi Cię przez niekończące się zimy. Jest wystarczająco pojemny, aby pomieścić sweter pod spodem i jest świetną opcją na dojazdy, które wymagają czasu na spacer na świeżym powietrzu. Wybierz jeden w zaufanej czerni lub odważ się i wybierz kolor, aby rozjaśnić ponure zimowe dni.

Jeżeli chcesz poczuć się wyjątkowo przytulnie tej zimy, wybierz płaszcz ze sztucznego futra, pluszowy albo z wełny strzyżonych owiec.

Te przypominające misia płaszcze przenoszą komfort na wyższy poziom. Płaszcze i kurtki puchowe nie ograniczają się już do stoków narciarskich, są idealnym towarzyszem mroźnych dni w mieście. Kiedy nadejdzie zima, nie ma niczego cieplejszego od puchowej kurtki, która zapewni ci ciepło i przytulność. Współczesne modele o kroju blisko ciała zapewniają komfort noszenia. Klasyczne wełniane dwurzędowe płaszcze Denicler są prawdopodobnie jednymi z pierwszych prawdziwych płaszczy, które kupiłaś. Na szczęście ten styl ewoluował z rzędów czarno-niebiesko-szarej identyczności. Dzisiaj są długie i krótkie wełniane płaszcze, w kratę, z tweedu, futrzane i wszelkiego innego rodzaju, jakie tylko można sobie wyobrazić.