Ważne informacje o kredytach

Te osoby, które starają się o kredyty nie zawsze wiedzą gdzie szukać wiarygodnych informacji i pomocy. Wybierają się do banku, ale czy bank będzie obiektywny, jeśli pytamy tam o ich ofertę? Oczywiście, że nie, bo chcą zrobić wszystko żeby nas zachęcić do wybrania ich kredytu.

My musimy wybrać kogoś, kto jest niezależne, kto się zna na kredytach i jest ze wszystkimi ofertami na bieżąco. Nie ma znaczenia czy chcemy kredyty hipoteczny czy gotówkowy to informacje są nam bardzo potrzebne. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda podobnie, ale jak się zaczniemy przyglądać takiej ofercie to zmieniamy na jej temat zdanie. Bardzo często jest tak, że jeśli oprocentowanie jest niższe w skali roku to automatycznie wyższa jest prowizja.

My musimy sprawdzać RRSO, czyli to ile nas będzie ten kredyt naprawdę kosztował. Można się na tym nie znać i wtedy, co zrobimy? Wybierzemy cokolwiek, co nam wpadnie do ręki. Często tak się robi i później żałujemy swojej decyzji, bo ktoś ze znajomych ma o wiele bardziej korzystny kredyt od nas.

Co w takiej sytuacji robić?

Pomoże nam w tym doradca finansowy, który w tym temacie siedzi od lat. To będzie osoba kompetentna, która działa niezależnie, a nam właśnie na tym zależy najbardziej. Wiemy, że nie działa na zlecenie żadnego banku, bo w swojej ofercie ma tych banków aż trzydzieści. Nie płacimy doradcy finansowemu nawet złotówki, bo jeśli się zdecydujemy na kredyt z jakiegoś banku to on dostaje od nich prowizje.

Dlatego częściej nie korzystamy z takich usług? Na pewno, dlatego że wiele osób w ogóle nie wie, czym się zajmuje doradca finansowy. Szkoda, bo byłoby nam łatwiej poruszać się w po tym świecie kredytów i wybieraliśmy zawsze najkorzystniejsze oferty. To my za to płacimy, dlatego im lepszy i tańszy kredyt tym bardziej będziemy zadowoleni. Takie specjalistę od kredytów znajdziemy na http://www.strzylak.pl i warto się do niego zgłosić. Przekonamy się, że jest w stanie nam bardzo szybko pomóc i że z jego usług na pewno będziemy bardzo, ale to bardzo zadowoleni.