Wykorzystanie kontenerów jako pawilonów dla pracowników

Pawilony modułowe mogą być obecnie wykorzystywane jako domy mieszkalne dla pracowników.

Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie pracodawca może mieć problem z wynajęciem miejsca w hotelach czy też pensjonatach. Często korzystają z nich firmy budowlane. Dużą zaletą pawilonu jest możliwość ustawienia go w praktycznie dowolnym miejscu, możemy zlokalizować je w pobliżu wykonywanych prac. Oczywiście będą one posiadały wyposażenie, które zapewni komfort pracownikom.

Wykorzystanie kontenerów jako pawilonów dla pracowników

Kontenery pracownicze na zamówienie

Obecnie kontenery pracownicze wyposażone są w aneks kuchenny oraz łazienkę z prysznicem, dostępne są także wersje z bojlerem, dostępem do ciepłej wody. Dodatkowo posiadają one instalację elektryczną, w aneksie kuchennym może być zainstalowana zatem mała lodówka, elektryczna płyta grzewcza, co z pewnością podniesie komfort użytkowania. Dostępne są kontenery jednoosobowe, czy też dla dwóch lub trzech osób, które mogą posiadać różną wielkość. Oczywiście są one przystosowane do transportu za pomocą samochodów ciężarowych, możemy łatwo przywieźć je po skończonej pracy w nowe miejsce.

Kontenery możemy ustawić na terenie wypoziomowanym, może być to wylewka cementowa lub też po prostu możemy wypoziomować pustaki lub też belki drewniane. Tymczasowe kontenery dla pracowników z pewnością mogą niekiedy zmniejszyć koszty związane z wynajęciem hotelu, dowozem pracowników na miejsce. Jest to rozwiązanie szczególnie istotne dla firm budowlanych, przykładowo podczas budowy dróg czy autostrad, gdzie często pracuje się w terenach zalesionych, oddalonych od miast, będzie to z pewnością bardzo dobre rozwiązanie. Kontenery posiadają naturalnie drzwi oraz okna, możemy umiejscowić je z różnych stron, wykonać także okna na całej wysokości kontenera, dostosować je do indywidualnych wymagań klienta.

Na stronie https://epawilony.pl/kontenery-pracownicze znajduje się w szczegółowa oferta dotycząca pawilonów mieszkalnych dla pracowników. Oczywiście mogą być to także pawilony z płyt, które posłużą jako magazyny, dodatkowo mogą one z powodzeniem pełnić rolę garażu czy też pomieszczeń użytkowych, w których będziemy przechowywali narzędzia czy też maszyny.