Sukces blogowania: jak to zrobić

Niektórzy ludzie płacą tysiące dolarów za zbudowanie dla nich swoich stron internetowych.

Od treści i projektu po słowa kluczowe i codzienną konserwację, wybór tej trasy może naprawdę rozbić bank. Zamiast tego blog może być bardziej opłacalną drogą do zbadania. Kontynuuj czytanie, abyś mógł zbudować swój własny.Upewnij się, że odstęp czasu między każdym z Twoich postów na blogu jest podobny. Dzięki temu czytelnicy wiedzą, kiedy opublikujesz kolejny post. Z drugiej strony, jeśli opublikujesz dwa wpisy na blogu w odstępie dwóch dni, a potem przez tydzień nie opublikujesz kolejnego, ludzie wyjdą z nawyku czytania Twojego bloga.Nagłówki to nagłówki, które Twoi czytelnicy czytają jako pierwsze. Działają jak przynęta. Jeśli twoja przynęta jest dobra, oni również „wgryzą się” w post na blogu. Jeśli jednak nagłówek jest nudny, powtarzalny, pospolity, przewidywalny lub w ogóle nie intrygujący, czytelnicy mogą zdecydować się na pominięcie całości.Zrób rutynę publikowania. Wymaga to dużej samodyscypliny, ale jest niezbędne dla Twojego bloga. Jeśli nie jest stale aktualizowany, nie ma bloga. Spróbuj poeksperymentować, aż znajdziesz taki, który pasuje do Twojego tempa. Niektórzy blogerzy publikują około 2-3 artykułów dziennie, podczas gdy inni publikują około jednego w tygodniu.Unikaj mówienia do siebie w swoim poście na blogu. Nie traktuj tego jak pamiętnik, zamiast tego opowiadaj tylko historie, którymi Twoi czytelnicy będą zainteresowani. Powinieneś także uważać na pisanie w pierwszej osobie, chyba że piszesz na odpowiedni temat, który zainteresuje Twoich widzów i sprawi, że będą wracać po więcej .Masz życie oddzielone od swojego bloga. Jeśli nie robisz nic poza skupianiem się na swoim blogu przez cały dzień, każdego dnia szybko się wypalasz. Zaplanuj czas dla przyjaciół, spacery, a nawet kilka minut ciszy. Sukces blogowania: jak to zrobić

Takie krótkie przerwy sprawią, że poczujesz się świeżo i będziesz gotowy do pisania.Pisz posty na blogu, które są interesujące dla Twoich czytelników.

Każdy ma codzienne obowiązki, takie jak zmywanie naczyń czy odkurzanie. Jeśli nie posiadasz unikalnej prezentacji na temat wspólnych informacji, Twoi czytelnicy nie będą zainteresowani. Zawsze staraj się wybrać interesujący temat i poczujesz, że czytelnicy pokochają. Pamiętaj, że chcesz przyciągnąć czytelników na swoją stronę; w końcu o to chodzi w blogowaniu.Skoncentruj swój indywidualny post na jednym punkcie. Bloguj z pełną świadomością, że będziesz publikował wiele kolejnych postów, a jeśli powiesz wszystko na początku, możesz nie mieć już nic do powiedzenia! Pomyśl o swoich blogach jak o szprychach w kole. Same w sobie są ważne, ale jako koło są niezwykle ważne.Nie zaczynaj wpisu na blogu, chyba że jesteś pewien, że możesz usiąść i dokończyć całą sprawę. Chcesz, aby twój umysł pozostał na zadaniu, a jeśli z jakiegoś powodu musisz się zatrzymać, bardzo trudno będzie wrócić do miejsca, w którym skończyłeś.Posiadanie aktywnego komentarza na swoim blogu to skuteczny sposób na utrzymanie ruchu. Dzieje się tak, ponieważ komentarze są treścią, podobnie jak artykuły na blogu. Czytelnicy będą odwiedzać Twój blog nie tylko po to, aby przeczytać nowe artykuły, ale także sprawdzić, czy ktoś nie zostawił nowych komentarzy. Możesz zachęcać do komentowania, zadając pytania i pytając o perspektywy swoich czytelników w swoich artykułach na blogu. Odpowiadanie na komentarze również zachęca do komentowania.Budowa własnego bloga z pewnością zapewni Ci poczucie spełnienia. Co więcej, blog to coś całkowicie własnego. Jest odzwierciedleniem Twojej osobowości, którą możesz dzielić się z innymi. Kiedy będziesz gotowy do zbudowania lepszego bloga, po prostu pamiętaj, aby skorzystać ze wskazówek, które przeczytałeś powyżej.