Rozważ instalację rolet okiennych nie tylko w sypialni

Kiedy przychodzi czas na remont domu, łatwo przeoczyć wystrój okien.

Wbrew pozorom osłony okienne są ważnym elementem wystroju każdego wnętrza, uzupełniając każdy projekt. Do wyboru mamy wiele rodzajów osłon okiennych, takich jak firany, zasłony, żaluzje czy rolety, aby każde pomieszczenie było kompletnie wykończone i funkcjonalne.

Rozważ instalację rolet okiennych nie tylko w sypialni

Najpopularniejszym wyborem do osłonięcia okien są rolety wolnowiszące

W sypialni najważniejsze jest szczelne osłonięcie okien przed światłem słonecznym. Musisz zatem wybrać najbardziej odpowiednią osłonę do okien, aby zapewnić sobie doskonałą atmosferę i spokojny sen. Rolety wolnowiszące to energooszczędny styl wykończenia okien, który występuje w szerokiej gamie faktur, wzorów, kolorów i rozmiarów. Możesz oczywiście zamówić je na konkretny wymiar u producenta rolet. Są dostępne w odmianach zaciemniających i w zależności od krycia wybranej tkaniny mogą również zmniejszać odblaski. Dzięki temu można bez przeszkód oglądać telewizję lub pracować na laptopie. Dodatkowo rolety mogą chronić meble, pościel i podłogi przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, który powoduje blaknięcie wyposażenia wnętrz po jakimś czasie.

Rolety wolnowiszące można również kupić w systemach podwójnych rolek, co pozwala na swobodę łączenia dwóch tkanin o różnym stopniu przezroczystości, które mogą być obsługiwane niezależnie. Takie rolety są również określane mianem dzień-noc. Możesz więc wybrać praktycznie każdą tkaninę i połączyć ją z zaciemniającą. Jeśli chcesz zakupić rolety w sklepie online, musisz najpierw dokładnie zmierzyć okna. Aby zapewnić dokładne wyniki, użyj taśmy mierniczej ze sztywną metalową linijką i podaj producentowi wszystkie wymagane wymiary okna w formularzu zamówienia.

Wiele rodzajów osłon okiennych oferuje sklep.karpol.pl – rolety wolnowiszące zdecydowanie poprawiają styl pomieszczenia, w którym są zamontowane. Szykowne, współczesne, eleganckie i modne, takie rolety z pewnością sprawdzą się zarówno w domu, jak i w biurach.

Categories Dom