Ożyw wnętrze domu nowymi zasłonami

Przestarzałe zasłony okienne mogą zniszczyć piękno Twojego skądinąd modnego wystroju domu. Na przykład ciężkie kwiatowe zasłony są przemijającą modą, która może natychmiast postarzeć przestrzeń.

Nie pozwól, aby brzydkie zasłony okienne blokowały elegancję i urok pozostałej części Twojego współczesnego wnętrza. Wybierz jasne zasłony zawieszone wysoko i szeroko, aby nadać oknom wspaniały wygląd, jednocześnie wpuszczając światło słoneczne. Posiadanie przestarzałych mebli, akcesoriów i okien nie oznacza, że masz zły gust. Oznacza to po prostu, że te specyficzne cechy konstrukcyjne straciły swój urok i wymagają wymiany. Wprowadzenie kilku zmian może sprawić, że Twój dom będzie wyglądał modnie i elegancko. Draperie to świetny sposób na dodanie dodatkowej izolacji i dekoracji okna. Pozwalają kontrolować temperaturę wewnątrz i zapobiegają utracie ciepła w zimie. Ponadto możesz wybierać z szerokiej gamy kolorów i tkanin, aby dopasować je do swojego wystroju. Bez względu na to, co wybierzesz jako pierwszą warstwę izolacji do okien w chłodniejsze miesiące, draperie zwiększają jej wydajność. Kolejnym parametrem do wzięcia pod uwagę podczas wyboru zasłon jest to, czy kupić niestandardowe czy gotowe. Obie opcje mają swoje zalety.

Jeśli kupisz niestandardowy, możesz zmienić je zgodnie z rozmiarem okna, aby uzyskać dopasowany wygląd. Jest to również doskonała opcja do okien o nietypowych kształtach, takich jak okna łukowe i okrągłe czy wykuszowe. Z drugiej strony, istnieje szansa na problemy z dopasowaniem, jeśli wybierzesz gotowe zasłony, chociaż są one znacznie tańsze. Jeśli niestandardowe zasłony nie mieszczą się w twoim budżecie, skorzystaj z wysokiej jakości zasłon okiennych, aby jak najlepiej wykorzystać swój zakup. Firany i zasłony na zamówienie znajdziesz na stronie https://artaga.pl/zaslony-s249. Wielu profesjonalistów zajmujących się dekoracją okien zaleca kupowanie tkanin zasłonowych nieco dłuższych niż długość ramy okna. Wynika to z faktu, że wiszące zasłony wyżej niż rama okna dają pomieszczeniu poczucie wysokości. Jeśli chodzi o szerokość, pamiętaj o dodaniu kilku centymetrów po obu stronach. Ponadto zapewni dodatkowe pokrycie i blokuje światło.

Categories Dom