Nowoczesne metody depilacji

Wiele kobiet boryka się z problemem nadmiernego owłosienia, przykładowo na twarzy. Dobrym pomysłem będzie odwiedzenie gabinetu kosmetycznego, który pomoże nam pozbyć się niechcianych włosków.

Nowoczesny metody depilacji są obecnie skuteczne jak nigdy dotąd. Obecnie stosowanych jest kilka dość skutecznych metod usuwania zbędnego owłosienia. Depilacja laserowa jest to najprościej mówiąc usuwanie zbędnego owłosienia z poszczególnych części ciała, przy pomocy urządzeń laserowych. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, a co najważniejsze skuteczny. Depilacja laserowa jest zabiegiem trwałym, po którym nie wyrastają nowe włosy. Jeżeli zatem zdecydujemy się na taki zabieg, pozbędziemy się owłosienia usuniemy meszek włosowy z części ciała, w których nie chcemy mieć włosów. Inną metodą będzie elektroliza: oryginalna i pierwsza metoda zastosowania elektro-depilacji. Tutaj prąd galwaniczny służy do zniszczenia pęcherzyka w wyniku reakcji chemicznej w skórze. Sonda musi pozostać w mieszku włosowym przez co najmniej 2 minuty, aby osiągnąć trwały efekt niszczący.

 

Ta metoda jest coraz popularniejsza, w wielu gabinetach kosmetycznych możemy zamówić tego rodzaju usługę. Inną metodą będzie termoliza, gdzie prąd przemienny o wysokiej częstotliwości ogrzewa sondę po jej włożeniu do cebulki. Ten proces trwa około 1 sekundy, więc termoliza jest znacznie szybsza. Osoba wykwalifikowana może leczyć do 20 włosów na minutę. Dzięki tej metodzie duże obszary można leczyć w dość krótkim czasie. Tego rodzaju zabieg ma niesamowite i skuteczne efekty, a co najważniejsze zbędne i przeszkadzające owłosienie powtórnie nie odrasta. Aby jednak zabieg był skuteczny, musimy pamiętać o wszystkich wskazaniach i przeciwwskazaniach. Kiedy depilacja na określonej części ciała zostanie wykonana po raz ostatni, będziemy mogli powiedzieć, że pozbyliśmy się owłosienia na zawsze. Jest to bowiem jedyny taki zabieg, który usuwa owłosienie bezpiecznie, bezboleśnie i trwale, ze szczegółami zabiegów można zapoznać się na stronie http://klinika-urody.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/usuwanie-nadmiernego-owlosienia/elektroliza-wlosow.