Na jakie zabieg warto umówić się w gabinecie kosmetycznym

Gdy potrzebujesz oczyszczenia twarzy, najlepszym rozwiązaniem jest peeling do skóry przeprowadzony w gabinecie kosmetycznym.

Taki zabieg usuwa zrogowaciałe komórki, wybiela plamy pigmentacyjne i jest bardzo skuteczny w korekcji powierzchownych bruzd i zmarszczek czoła. Możesz zmniejszyć widoczność blizn, zwęzić pory i poprawić elastyczność skóry, oprócz oczyszczania jest to odpowiednia metoda, aby odmłodzić wygląd twarzy.

Na jakie zabieg warto umówić się w gabinecie kosmetycznym

W gabinetach kosmetycznych znajdziesz wiele zabiegów do twarzy i ciała

W przypadku skóry wrażliwej można połączyć ultradźwiękowy peeling skóry, zabieg ultradźwiękowy, a następnie terapię LED. Pozwala to delikatnie złuszczyć skórę, składniki ożywcze mogą głęboko wniknąć, a następnie ją uspokoić. W przypadku skóry podrażnionej warto zdecydować się na zabieg ultradźwiękowy, a następnie terapię zimnem, aby ukoić skórę. Terapia zimnem jest odpowiedzialna za usprawnienie krążenia krwi i szybką poprawę procesów metabolicznych. Świetnie sprawdza się po zabiegu mikrodermabrazji.

Kolejnym nowoczesnym zabiegiem, który jest oferowany w renomowanych salonach, jest terapia światłem LED, metoda leczenia światłem i kolorem. Dostępnych jest 8 różnych kolorów o różnych efektach kosmetycznych. Czerwień odnawia koloryt i poprawia odporność skóry. Pomarańczowy doładowuje skórę właściwą energią i jest wskazany dla dojrzałej skóry suchej. Żółty spełnia funkcje odtruwające i normalizuje wydzielanie gruczołów łojowych, jest to zabieg odpowiedni dla skóry problematycznej. Zieleń normalizuje metabolizm komórkowy i rozwiązuje problemy typowe dla skóry suchej, odwodnionej. Niebieski uspokaja i działa antybakteryjnie, dlatego jest wskazany przy podrażnieniach, trądziku i ogólnie problematycznej skórze. Liliowy odświeża i uspokaja wrażliwą odwodnioną skórę, a fioletowe odcienie poprawiają strukturę i napięcie skóry dojrzałej.

Na tego typu zabiegi możesz umówić się na stronie https://bio-clinic.pl. Skóra złuszczona z głęboko oczyszczonymi porami jest bardzo chłonna i wrażliwa na każdy zabieg kosmetyczny, dlatego należy ją traktować infuzją tlenową wspomagającą produkcję kolagenu, zawierającą składniki odżywcze, witaminy, minerały lub kwas hialuronowy.