Lakiery hybrydowe utrzymują się na paznokciach nawet kilka tygodni

Do usuwania lakieru hybrydowego przyda się z pewnością dobrej jakości zmywacz acetonowy, a także blok polerski.

Zdejmowanie lakieru hybrydowego jest naprawdę proste i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Nie jest to też szkodliwe dla naszych paznokci, i w żaden sposób ich nie uszkadza, o ile jest umiejętnie przeprowadzone. Najpierw wypoleruj warstwę wierzchnią blokiem polerskim, następnie możesz odciąć małe kwadraty folii aluminiowej i wacików, które należy namoczyć w zmywaczu w lub czystym acetonie, a następnie dokładnie owinąć każdy paznokieć. Po 10-15 minutach możesz delikatnie zdjąć hybrydę za pomocą patyczków z drewna. Możesz również moczyć paznokcie w acetonie bez konieczności owijania paznokci. Następnie paznokcie przygotowuje się jak do wykonania standardowego manicure z użyciem tradycyjnego lakieru, to znaczy należy skrócić paznokcie i nadać im odpowiedni kształt, a skórki usunąć. Każdą nałożoną na paznokcie warstwę lakieru trzeba po kolei wysuszyć w lampie UV, co zazwyczaj zajmuje kilkanaście sekund. Manicure wykonany za pomocą lakieru hybrydowego ma niesamowitą trwałość około trzech tygodni lub więcej, a my w tym czasie nie musimy martwić się o żadne poprawki. Po prostu po ostatnim etapie utwardzania paznokcia możemy wrócić do naszej codziennej rutyny, ponieważ lakier jest całkowicie wyschnięty i twardy. Lakiery hybrydowe utrzymują się na paznokciach nawet kilka tygodni

Jeśli zależy ci na trwałości lakieru i nie masz czasu na jego ciągłe poprawki, zdecydowanie warto zainwestować w zestaw do wykonywania manicure hybrydowego.

W sprzedaży znajdziemy szeroki wybór lakierów i akcesoriów do wykonania takiego manicure. Lakiery hybrydowe różnią się od siebie jakością, dlatego warto wybierać produkty renomowanych producentów, aby efekty były trwałe i niezawodne za każdym razem. Wiele różnych rozwiązań w korzystnej cenie oferuje sklep z lakierami hybrydowymi online. Lakiery hybrydowe nakładane są na lakier bazowy, ale nie przedłuża się w żaden sposób paznokci, dlatego trzeba zadbać o ich odporność i zdrowie. Po wykonaniu manicure warto użyć dobrej jakości oliwki do skórek, a w dłonie wetrzeć odżywczy krem do rąk.