Gracze zastanawiają się jaki model konsoli do gier wybrać.

Sony wypuściło cienką wersję PlayStation w kilka lat po jej pierwszym wydaniu. W przeszłości te konsole były nieco inaczej oznakowane przy uruchomieniu, aby ułatwić odróżnienie nowej wersji od starej.

Te cieńsze wersje zazwyczaj oferują więcej różnic fizycznych obecnie konsole Playstation obsługują standard 4K, dzięki czemu możemy cieszyć się doskonałymi detalami na ekranach naszych telewizorów. Jest to tańsze rozwiązanie w porównaniu z zakupem komputera do gier, na którym będziemy chcieli grać w gry w standardzie 4K. Z pewnością byłby to duży wydatek ze względu na bardzo drogą kartę graficzną, która z pewnością cenowo przekroczyła by wartość samej konsoli. Jednak gry na konsole są nieco droższe niż gry na peceta. Obecnie możemy zagrać w bardzo interesujące gry, ciekawą propozycją mogą być przykładowo gry sportowe, gdzie wcielamy się w rolę sportowców, walczących o laury zwycięstwa. Najpopularniejsze są symulatory rajdów samochodowych, jak również symulatory piłkarskie. Duża staranności, o realistkę i szczegóły, sprawiają że najnowsze gry, są bardzo wciągające. Warto zauważyć że w rolę komentatorów sportowych wcielają się prawdziwi komentatorzy, udzielający swojego głosu, na potrzeby gier komputerowych. Przykładowo w czasie rajdu samochodowego, możemy jako pilota, mieć Krzysztofa Hołowczyca. Jednak wiele osób, woli gry strategiczne gdzie godzinami można podbijać nowe lądy.

Z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, trzeba jednak znaleźć tani sklep z grami w którym uda nam się zakupić niedrogo nowe pozycje. Sklepy z grami oferują także tak zwane preordery, czy li gry które nie miały jeszcze swojej premiery. Można jednak już je nabyć, przy czym warto pamiętać iż wysyłka obędzie się po premierze. Osoby którym zależy na szybkim dostępie do gier z pewnością docenią ten rodzaj zakupu. Często zakup gier w pakietach będzie wiązał się z oszczędnościami, czasem sklepy oferują darmową wysyłkę gier, przy zakupie za większą kwotę. Warto sprawdzić ofertę sklepu https://exgames.pl/ który może zaoferować duży wybór gier na różne platformy. Znajdziemy tam najnowsze tytuły w bardzo okazjonalnych cenach.