Domek dla całej rodziny w Kazimierzu Dolnym

Kazimierz Dolny ze względu na swoje wyjątkowe położenie, piękne zabudowania co roku przyciąga turystów z całego kraju jak również z zagranicy.

Organizowane są tu festiwale filmowe, festiwal kapel ludowych, wiele wydarzeń artystycznych oraz wystaw w tutejszych galeriach. Kazimierz nad Wisłą posiada także bardzo dobrą bazę turystyczną, znajdziemy tu wiele kwater prywatnych, hotele o różnym standardzie czy też ośrodki wypoczynkowe.

Domek dla całej rodziny w Kazimierzu Dolnym

Wygodny ośrodek wypoczynkowy niedaleko Kazimierza Dolnego

Nieopodal Kazimierza znajduje się ośrodek Moje Miejsce Kazimierz, jest to ośrodek, w którym możemy wynająć domki, przykładowo domek dla 7 osób, który jest wyposażony w wysokim standardzie, na parterze znajdziemy salon z kominkiem, dwie sypialnie, łazienkę z prysznicem. Może być to bardzo dobry pomysł na nocleg da całej rodziny. W wyposażeniu znajduje się także aneks kuchenny z lodówką, telewizor czy też wszystkie potrzebne akcesoria. Przed apartamentem znajduje się również taras, rekreacyjny. W ośrodku moje miejsce Kazimierz znajdziemy wiele domków, które możemy dopasować do indywidualnych potrzeb, ośrodek przyjmuje także zwierzęta domowe. Dostępny jest darmowy parking.

Ośrodek może zapewnić wiele wygód, w okresie letnim możemy skorzystać z basenu, dzieci mogą skorzystać także z placu zabaw, trampolin. Dorośli mogą zagrać w tenisa, siatkówkę, skorzystać z sauny. W ośrodku organizuje się także spotkania firmowe, dostępna jest tu sala konferencyjna. Ciekawą atrakcją jest także domek saunowy, możemy się w pełni zrelaksować się, poprawić przemianę materii, usunąć toksyny z organizmu. W ośrodku możemy także wynająć rowery, okolica sprzyja wycieczkom, możemy udać się do położonego nieopodal Kazimierza Dolnego czy też Nałęczowa. Zwiedzanie w okresie letnim wyprawa ścieżkami rowerowymi, z pewnością należy do bardzo ciekawych atrakcji.

Więcej szczegółów na temat ośrodka znajdziemy na stronie https://www.mmresort.com, możemy rezerwować pobyt online, za pomocą formularza możemy wybrać datę przyjazdu, ilość gości, upewnić się że zarezerwujemy domek na odpowiadający nam termin.