Stylowe i zajmujące mało miejsca projekty szaf przesuwnych

Szafa z przesuwanymi drzwiami jest nie tylko nowoczesna i ładnie wygląda, ale służy również do oszczędzania miejsca.

W większości domów i mieszkań nie ma aż tyle przestrzeni, aby pomieścić duże szafy z otwieranymi drzwiami na zawiasach. Jeśli szukasz oszczędzających miejsce rozwiązań do przechowywania, przesuwne drzwi szafy powinny być odpowiednim wyjściem. Ponadto przesuwne szafy posiadają szereg opcji drzwi do wyboru, laminat, akryl, lustrzane, gładkie, matowe i lakierowane lub szkło, dlatego każdy z łatwością dobierze materiał pasujący do wystroju wnętrza, dlatego podczas projektowania szafy należy wziąć pod uwagę różne czynniki, w tym kolor, powierzchnię i rodzaj drzwi. Jednak nawet najdroższa konfiguracja garderoby może wyglądać zupełnie nie na miejscu, jeśli nie jest wbudowana w pomieszczenie i nie zajmuje odpowiedniego miejsca. Projektowanie szaf dla małych pomieszczeń często sprowadza się do konieczności wyboru między nieodpowiednią przestrzenią do przechowywania a dużymi, zajmującymi dużo miejsca meblami. Drzwi na zawiasach zwiększają bałagan, gdy otwierają się na zewnątrz i zajmują więcej przestrzeni w pomieszczeniu.

Doskonałym sposobem na uzyskanie równowagi jest zainstalowanie szafy z przesuwanymi drzwiami. Ułatwia to dostęp do ubrań i prezentuje eleganckie wykończenie.

Lustrzane drzwi optycznie zmniejszają wagę i wysokość w małych przestrzeniach, można więc szafy Warszawa zamówić z takimi drzwiami. Zwiększają funkcjonalność całego projektu, zastępując toaletkę lub duże lustro w pokoju. Lustrzane wykończenia szaf lub inne odblaskowe powierzchnie odbijają światło słoneczne lub inne źródła światła, aby pomieszczenie wyglądało na jasne i przestronne. Wykorzystanie narożników ścian i niewygodnych nisz może okazać się dobrodziejstwem dla osób, które chcą zmaksymalizować przestrzeń do przechowywania. Szafy w kształcie litery L pasują do siebie pod kątem prostym, a dodatkowe półki lub inteligentne schowki można zamocować w zakamarkach. Dzięki temu uzyskasz więcej powierzchni do dodania innych funkcjonalnych elementów w pokoju, na przykład biurka lub toaletki.

Categories Dom