Integracje paczkomaty PrestaShop, Allegro, eBay, Amazon – poznaj możliwości ErpBox!

Wkroczenie na rynek e-commerce zawsze wiąże się z pewnymi wyzwaniami. Nowy sprzedawca, który przenosi swoją działalność na grunt internetowy, z pewnością będzie bardzo zadowolony z szerokich perspektyw, jakie oferują mu popularne platformy aukcyjne, takie jak na przykład Allegro, Amazon czy eBay. Dostęp do zupełnie nowej bazy potencjalnych klientów i łatwe budowanie zasięgów jest kuszące, jednak należy liczyć się z przeszkodami, jakie bez wątpienia pojawią się na drodze rozwoju sklepu.

Największym zagrożeniem dla internetowych przedsiębiorców jest silna konkurencja. Każdy chce w pewnym stopniu skorzystać z ogromnych możliwości e-commerce, a niski próg rozpoczęcia takiej działalności sprawia, że walka o klienta zawsze jest intensywna. Jak poradzić sobie w takiej sytuacji? Przede wszystkim należy dobrze przygotować się do prowadzenia sklepu internetowego, sięgnąć po profesjonalne narzędzia do obsługi zamówień, a także korzystać z różnych kanałów sprzedaży, aby zmaksymalizować swoje zasięgi i utrzymać dynamiczny rozwój.

Paczkomaty PrestaShop i integracja ErpBox – nowoczesne rozwiązanie dla internetowych sprzedawców!

Stopniowy rozwój działalności w e-commerce z pewnością sprawi, że ilość koniecznych formalności oraz czasu niezbędnego do obsługi sklepu będzie wzrastać. W radzeniu sobie z zarządzaniem sprzedażą system ErpBox może okazać się nieoceniony – https://www.erpbox.pl/prestashop-allegro-ebay-amazon-integracja-pelna-korzysci/. Jest to nowoczesne oprogramowanie dla internetowych sprzedawców, zapewniające wiele praktycznych funkcji oraz szerokich opcji integracji. Dużym atutem jest wygodna integracja paczkomaty PrestaShop, a także możliwość zintegrowania sklepu obsługiwanego przez PrestaShop z innymi kanałami sprzedaży, wliczając w to dobrze znane Allegro, czy zagraniczne serwisy, takie jak eBay czy Amazon.

ErpBox otwiera przed swoimi użytkownikami szerokie możliwości. Integracja paczkomaty PrestaShop, eBay, Allegro, Amazon pozwala na:

  • wygodne sprawdzanie nieopłaconych zamówień,
  • łatwe dodawanie zdjęć do pozycji zamówienia,
  • bardzo szybką aktualizację danych dotyczących zasobów magazynowych,
  • wystawianie asortymentu sklepu na aukcje internetowe,
  • kompleksową obsługę klienta obu kanałów, obejmującą między innymi kontakt     z kupującym czy współpracę z dostawcami,
  • połączenie przez API bądź import/export (csv, xml),
  • automatyczne pobieranie danych do wysyłki,
  • automatyczne pobieranie danych o płatnościach,
  • dwukierunkową integrację zamówień (już wkrótce).

Dlaczego warto skorzystać z systemu ErpBox w prowadzeniu sklepu?

Możliwości oprogramowania ErpBox są ogromne i nieustannie rozwijane. Regularne aktualizacje sprawiają, że system ten zawsze jest w stanie odpowiedzieć na potrzeby nowoczesnego sprzedawcy w branży e-commerce. Co więcej, o pełni funkcjonalności ErpBox można przekonać się osobiście – wystarczy założyć darmowe konto, a następnie korzystać z bezpłatnych 21 dni testów. Jest to najkrótsza droga do pełnego zoptymalizowania zarządzania sklepem internetowym, pozwalając na niezwykle łatwą i kompleksową automatyzację sprzedaży oraz odczuwalną oszczędność czasu.