Zdobywanie wraków Bałtyku

Morze Bałtyckie ma wiele do zaoferowania, dlatego warto zejść pod wodę i to zobaczyć na własne oczy. Im dalej jesteśmy od brzegu tym woda jest bardziej przejrzysta, dlatego na pewno będziemy zadowoleni z tego, co uda nam się zobaczyć i zdobyć.

Nurkowanie zaczyna się z pokładu statku Doktor Lubecki. Jest to jednostka, która charakteryzuje się bardzo wysokim standardem, dlatego warto spędzić nam trochę czasu. Zaletą nurkowania do wraków w morzu bałtyckim jest to, że takie wraki nie są na zbyt dużej głębokości. Maksymalnie będzie to trzydzieści metrów, a zatem nie trzeba mieć super doświadczenia żeby ten podwodny świat zobaczyć. Dla miłośników historii można polecić nie tylko Heweliusza, ale również drewniani wrak Rugia. To będą niezapomniane chwile, które będą przez nas wspominane bardzo długo.

Schodzimy pod wodę
W cenie możemy liczyć na śniadanie, obiad oraz kolacje, a zatem mamy wszystko, na co pozwala nam czas i warunki. Nurkowanie odbywa się o różnych porach dnia, dlatego nie zawsze i nie wszystkie posiłki będą dla nas przygotowane, a my możemy mieć problem żeby zdążyć je zjeść. W cenie mamy wliczone również opłaty portowe czy paliwo. Organizator przewiduje dwa nurkowania dziennie do wraku, ale wszystko będzie zależne od pogody, a ona bywa bardzo zmienna. Jeśli nie mamy ze sobą kompletnego sprzętu do nurkowania to w każdej chwili można będzie się doposażyć. Oczywiście mamy pełną obsługę na pokładzie, mamy ładowanie butli z powietrzem. To wszystko jest wliczone w cenę i na pewno taka oferta będzie nas w stanie zainteresować. Informacje o tym wyjątkowym miejscu i wrakach, ale i również wyprawie można będzie znaleźć na stronie http://www.bestdivers.pl/wyprawy/poprzednie-oferty/wraki-baltyku-heweliusz-i-wraki-okolic-kolobrzegu/. Wybierając się z tymi ludźmi wiemy, że jesteśmy bezpieczni i wiemy, że cali i zdrowi wrócimy do domu. Wyprawa sama w sobie to przygoda życia dla wielu z nas i w ten sposób trzeba to traktować. Na pewno będzie to wrażenie, którego nie da się słowami opisać.