OTWÓRZ ORÓDEK RESTAURACYJNY DLA GOŚCI POZA SEZONEM – POMOGĄ CI W TYM ELEKTRYCZNE PROMIENNIKI

Wakacje to czas, w którym lokale są wręcz przepełnione. Goście wypełniają ich wnętrze, ale zasiadają też w specjalnie przygotowanych ogródkach, tarasach czy na patio. Gdy lato przemija, obroty takich miejsc niekiedy znacznie spadają. Wykorzystując elektryczne promienniki, możesz zaoferować swoim klientom coś nowego.

PRZYGOTUJ MIEJSCE I ZADBAJ O OGRZEWANIE

Jeśli posiadasz własny taras, patio czy ogródek i postawisz jego lekką zabudowę na czas jesienno-zimowy, możesz nadal cieszyć się większymi obrotami z gastronomii. Dlaczego? Ludzie lubią spędzać czas na powietrzu lub na zewnątrz lokalu, jeśli jest tylko taka możliwość. Jasnym jest, że nawet zabudowane patio nie będzie odpowiednim miejscem do tego, aby po prostu zaproponować je gościom. Potrzebny jest tu sposób na ogrzanie takiej przestrzeni. Pomocny tu będzie promiennik IR. Dzięki temu urządzeniu sprawisz, że chętnie spędzą u Ciebie czas w chłodne dni i wieczory.

Elektryczne promienniki są coraz bardziej popularne w Polsce. Do tego rozwiązania już dawno przekonali się restauratorzy z Niemiec, Danii, Szwecji a nawet Norwegii. Promiennik elektryczny działa szybko i efektywnie. Już w sekundę po uruchomieniu, klienci odczują jego działanie. Łagodnie ogrzewa ciało, tak jak promienie słoneczne, zapewniając ogromny komfort. Zrezygnuj z tradycyjnych gazowych parasoli grzewczych. Promiennik IR to urządzenie:

– Bezpieczne,
– Bezwonne,
– Ekonomiczne i wydajne,
– O niewielkich rozmiarach,
– Dostępne w opcji mobilnej lub stacjonarnej.

Nie dokonuj wyboru promienników samodzielnie! To bardzo ważna decyzja. Na rynku jest wielu producentów i wiele urządzeń. Każde z nich ma swoje przeznaczenie. Eksperci z firmy Irsystem podpowiedzą Ci, który model reflektora ciepła będzie najlepszy do Twoich potrzeb. Powiedzą Ci również jak go używać lub w jaki sposób zamontować urządzenie, a w razie potrzeby osobiście zajmą się zainstalowaniem promiennika.